Mecha Service

Industrieweg 49

8304 AC Emmeloord

 

T 0527 61 29 25

info@mecha-service.nl

KVK nummer: 39061145

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag van 7.30 - 17.00 uur

Zaterdag van 8.00 - 12.00 uur

 

Ook buiten onze openingstijden kunt u ons voor storingen en service bereiken op ons vaste nummer, hier kunt u doorgeschakeld worden voor service of onderdelen.

Verkoop

martijn

Martijn Heijboer

Verkoop & directie

M +31(0)6 83 53 74 46

martijn@mecha-service.nl


guido

Guido Voerman

Verkoop

M +31(0)6 30 13 17 19

guido@mecha-service.nl

Magazijn

doede

Doede Terlui

Magazijn

T 0527 61 29 25 (keuze 1)

magazijn@mecha-service.nl


sander

Sander Bredewolt

Magazijn & werkplaats

T (0527) 61 29 25

sander@mecha-service.nl

Werkplaats

gerard

Gerard Bakker

Werkplaats

T 0527 61 29 25 (keuze 2)

gerard@mecha-service.nl

Administratie

samantha

Samantha Voogt

Administratie

T 0527 61 29 25 (keuze 3)

administratie@mecha-service.nl

 

mecha-service