Algemeen:

Mecha-Service Tel: 0527-612925
Industrieweg 49 E-mail:  info@mecha-service.nl
8304 AC Emmeloord

KVK nummer: 39061145
   

   

Openingstijden 

Maandag t/m vrijdag 7.30 - 17.00 uur
Zaterdag 8.00 - 12.00 uur

 Ook buiten onze openingstijden kunt u ons voor storingen en service bereiken op ons vaste nummer, hier kunt u doorgeschakeld worden voor service of onderdelen.

 

Verkoop:

Chris Heijboer

 

 

Martijn Heijboer

 

 

Harrie Peters

Tel:

E-mail:

 

Tel:

E-mail:

 

Tel:

E-mail:

+31(0)6-51233078

chris@mecha-service.nl

 

 +31(0)6-83537446

martijn@mecha-service.nl

 

+31(0)6-51222967

harrie@mecha-service.nl

 

 

 

 

Magazijn:

Doede Terluin

Tel:

E-mail:

0527-612925 (keuze 1)

magazijn@mecha-service.nl

 

Werkplaats:

Gerard Bakker

Tel:

E-mail:

0527-612925 (keuze 2)

gerard@mecha-service.nl

 

Administratie:

Samantha Voogt

Tel:

E-mail:

0527-612925 (keuze 3)

administratie@mecha-service.nl

 

 

 


Grotere kaart weergeven

@