Mecha Service

Industrieweg 49

8304 AC Emmeloord

 

T 0527 61 29 25

info@mecha-service.nl

KVK nummer: 39061145

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag van 7.30 - 17.00 uur

Zaterdag en zondag gesloten

 

Buiten onze openingstijden kunt u ons voor storingen en onderdelen bereiken op ons vaste nummer, hier krijgt u een keuzemenu om doorverbonden te worden.

Verkoop & administratie

martijn

Martijn Heijboer

Verkoop & directie

M +31(0)6 83 53 74 46

martijn@mecha-service.nl

guido

Guido Voerman

Verkoop

M +31(0)6 30 13 17 19

guido@mecha-service.nl

samantha

Samantha Voogt

Administratie

T 0527 61 29 25 (keuze 3)

administratie@mecha-service.nl

Magazijn & werkplaats

doede

Doede Terluin

Magazijn

T 0527 61 29 25 (keuze 1)

magazijn@mecha-service.nl

gerard

Gerard Bakker

Werkplaats

T 0527 61 29 25 (keuze 2)

gerard@mecha-service.nl

sander

Sander Bredewolt

Magazijn & werkplaats

T (0527) 61 29 25

sander@mecha-service.nl

Monteurs

gerke

Gerke Eilers

jan-willem

Jan Willem Mather

simon

Simon Sikma

rolf

Rolf Rozendal

jannick

Jannick Slager

ewoud

Ewoud Vaartjes

 

mecha-service